منو

درود بر یاران کتاب و اهالی قلم و کتاب خوانان گرامی؛
در این مجال پاسخگوی سوالات شما هستم.

پرسیده بودید:

  • شما چه کسی هستید؟
  • خانه کتاب سیمرغ کجاست؟
  • چرا این اندازه تخفیف میدهید؟
  • اگه اینقدر تخفیف میدهید چرا رایگان ارسال نمی کنید؟!!
  • چرا پرداخت درب منزل ندارید؟!

و بسیاری پرسش های ریز و درشت دیگر...

مدیریت سایت خانه کتاب سیمرغ پاسخگوی سوالات شماست:
پیام بخشعلی هستم، داستان نویس و گوینده!
از این لینک میتونید آثار من رو هم بخرید و مطالعه کنید : 

برای مشاهده آثار کلیک کنید

و اگه اهل رادیو باشید قصه های "راه شب رادیو ایران" رو حتما شنیدید که آن را هم میتوانید از این لینک بشنوید: :کلیک کنید

و اما این که من کجا و کتابفروشی کجا! توضیحش در مصاحبه ام با وبسایت اخبار رسمی را میتوانید بخونید: :کلیک کنید 

  • پرسیدید: دفترتون کجاست؟

 "خانه کتاب سیمرغ"،مکانی برای مراجعه ی حضوری شما عزیزان ندارد ،در مجموع ۳ انبار کتاب زیر مجموعه ی این وبسایت فعالیت دارند که در شهرهای نیشابور، اصفهان و تهران قرار دارند و البته موجودی انبار تهران کتاب های متنوع تری دارد. به همین دلیل بیشتر مرسوله ها از تهران به دست شما خواهد رسید.  

  • پرسیدید:چرا رایگان ارسال نمی کنیم؟!!

فرض کنید شما می خواهید یک مرسوله شامل کتاب یا هر چیز دیگری را از نقطه ای به نقطه ی دیگر ایران ارسال کنید آیا روش رایگانی وجود دارد؟ پس همیشه هزینه ای از طرف شما به عنوان فرستنده پرداخت خواهد شد و وقتی فروشنده ای به شما میگوید ارسال رایگان انجام میدهد یعنی مبلغ را بر روی کالا از شما دریافت کرده است در این مواقع فرقی نمیکند شما ۱۰۰ کالا از او خریداری کرده باشید یا یک کالا او بر روی تک تک قیمت ها این موضوع را اعمال کرده است و شما هزینه ۱۰۰ ارسال جداگانه را پرداخت میکنید در صوتی که در این سیستم شما هر چند کالا که خرید کنید فقط یک هزینه برای ارسال میپردازید. 

  • پرسیدید: از کجا معلوم کتابم را به دستم میرسانید و پس از پرداخت پاسخگو هستید؟

بیوگرافی ابتدای متن را مجددا بخونید. میتوانید نامم رو در گوگل سرچ کنید و بیشتر با فعالیت های من آشنا بشوید.سالها تلاش و اعتبارم ضمانت صداقت ماست. بجز از این مورد در پایین وبسایت نمادی به نام نماد اعتماد الکترونیکی درج شده به این معنا که یک نهاد دولتی امنیت و اعتبار سایت را تضمین کرده است. 
و اما پر تکرار ترین سوال شما:

  • چرا پرداخت درب منزل ندارید؟

این خدمت که شما سراغش را می گیرید یک قرارداد است که با شرکت پست میتوانیم منعقد کنیم که مامور پست هنگام تحویل کالا مبلغ را از شما دریافت کند.

اما این موضوع یک مشکل بزرگ دارد، گاهی پول همراه دریافت کننده مرسوله نیست یا کسی که درب را برای مامور پست باز میکند در جریان خرید نیست یا بنا به هر دلیل از دریافت کالا و پرداخت وجه خود داری میکند. در این هنگام مرسوله بازگشت داده میشود و هزینه ی ارسال و بازگشت کالا (دوبرابر هزینه ارسال) باید به پست پرداخت شود تا مرسوله را به انبار پس دهد. و تازه اگر برگشت نخورد و همه چیز درست باشد اداره پست پایان ماه مبلغ را به ما پرداخت میکند که برای تهیه ی مداوم موجودی انبار به مشکل خواهیم خورد .به همین دلیل این خدمت را ارائه نمیدهیم. 


امیدوارم با این شرح هم بیشتر با ما آشنا شده باشید و  با خیالی آسوده خرید کنید.