ورود به حساب کاربری

هنوز اکانت ندارید؟ از اینجا ثبت نام کنید

منو

خانه‌ی کتاب سیمرغ حاصل همکاری و یاری همه ی ماست، این خانه کتاب برای حمایت از مولفین، در نظر دارد کتاب‌های نویسندگان را به صورت مستقیم به فروش برساند و کتاب را به همان قیمتی که مولف اعلام می‌کند در وبسایت قرار می‌دهد(بدون دریافت کارمزد برای خانه‌ کتاب).

در این سیستم کتابی از نویسنده تحویل گرفته نمی‌شود بلکه خانه کتاب تنها واسطی است میان خریدار و مولف.سفارش را از خریدار دریافت می‌کند و به مولف اطلاع می دهد که کتابش را به آدرس خریدار ارسال نماید.
اگر طی ۳ روز کاری کتاب تحویل اداره پست شد،پس از تایید گیرنده مبنی بر صحت کالا، مبلغ کتاب به مولف پرداخت می‌شود و در غیر این صورت وجه به خریدار عودت داده می شود و تمام کتابهای مولف از روی وبسایت حذف خواهد شد.
تنها شرط این همکاری تعهد و خوشقولی است.
برای شروع همکاری و پیوستن به خانه ی کتاب سیمرغ با شماره زیر در ساعت‌های اداری و یا ایمیل ذکر شده در ۲۴ ساعت شبانه روز ،تماس حاصل فرمایید:
دفتر: ۰۵۱۴۲۶۲۰۴۷۶ -پیام بخشعلی

ایمیل:payambakhshali@gmail.com*نکته: اگر مولف امکان مراجعات مکرر به اداره پست را ندارد باید در ابتدای قرارگیری کتاب در وبسایت تعداد سه جلد کتاب را به صورت امانی تحویل خانه کتاب دهد که در صورت سفارش فرآیند بسته بندی و ارسال توسط خانه ی کتاب سیمرغ انجام شود با این توضیح که در این صورت ۱۵% از مبلغ کتاب به عنوان کارمزد خانه ی کتاب برای انبار داری و ارسال کتاب در نظر گرفته خواهد شد.