منو

کتاب هیچ چیز برای از دست دادن،همه چیز برای به دست آوردن اثر رایان بلیر/مرجان شمیل شوشتری

9786226412957

65,000 تومان

50% تخفیف

32,500 تومان

توضیح

کتاب هیچ چیز برای از دست دادن،همه چیز برای به دست آوردن

 اثر رایان بلیر/مرجان شمیل شوشتری

نشر یوشیتا
معرفی کتاب هیچ چیز برای از دست دادن، همه چیز برای به دست آوردن

کتاب هیچ چیز برای از دست دادن، همه چیز برای به دست آوردن حقیقتی فوق‌العاده از تلاش و همت بالای یک فرد برای رسیدن به آرزوهایش را به شما نشان می‌دهد. رایان بلیر در این کتاب برای شما زندگی پرفراز و نشیب خود را شرح می‌دهد که چگونه توانسته است از یک خلافکار باسابقه به کارآفرینی مولتی میلیونر و موفق تبدیل شود.

معرفی کتاب هیچ چیز برای از دست دادن، همه چیز برای به دست آوردن:

شاید تا به حال شنیده باشید که فردی از بدترین شرایط ممکن به بهترین شرایط در زندگی‌اش رسیده است. اگر به این جمله باور ندارید نگران نباشید، کتاب هیچ چیز برای از دست دادن، همه چیز برای به دست آوردن (Nothing to lose, everything to gain) نوشته شده تا حقانیت این موضوع را برای شما آشکار کند. اگر اکنون در بدترین شرایط زندگی‌تان هستید، باید بدانید که بهترین کتاب را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید. در این کتاب خواهید دید که چطور می‌شود تصمیم گرفت و تغییر کرد. همه چیز به خودتان بستگی دارد؛ اینکه بخواهید در همین وضعیت فعلی بمانید یا تغییر کنید و زندگی بهتری برای خودتان رقم بزنید، فقط دست خودتان است. کتاب حاضر به شما کمک می‌کند از بدبختی‌هایی که در آن قرار دارید، خلاص شوید. در حقیقت رایان بلیر (Ryan Blair) به شما می‌آموزد تا بتوانید از آسیب‌ها و تجربیات بد زندگی‌تان، برای پیش رفتن به سمت موفقیت کمک بگیرید، همانطور که خودش این کار را کرد. وقتی یک نفر توانسته، پس شما هم می‌توانید.

در این کتاب، زندگی‌نامه‌ی رایان بلیر را خواهید خواند که از کودکی تا بزرگسالی‌اش را برای شما بازگو می‌کند. اما نکته‌ی جالب توجه، تغییر شگرفی هست که در طول زندگی برایش اتفاق می‌افتد. بهتر است خودتان داستان را بخوانید تا متوجه شوید. او فراز و نشیب‌های زیادی را در زندگی‌اش پشت‌سر گذاشته است، اما با ایمان به خدا و کمک او توانسته به جایگاهی که دارد دست پیدا کند.

از طرف دیگر، بخش‌های مختلف کتاب «هیچ چیز برای از دست دادن، همه چیز برای به دست آوردن» می‌تواند راهنماییِ خوبی برای شروع یک کسب‌و‌کار جدید به شما بدهد. کاری که به آن علاقه داشته باشید و در ادامه برای آن تلاش کنید. در این کتاب رایان بلیر به شما کمک می‌کند و ترفندهایی به شما می‌آموزد تا بتوانید بدون دردسر، کسب‌وکار موردنظرتان را راه‌اندازی کنید و به انجام شغل دلخواهتان مشغول شوید.

نویسنده در کتاب هیچ چیز برای از دست دادن، همه چیز برای به دست آوردن قصد دارد شما را با شیوه‌های مختلف سرمایه‌گذاری‌اش که برای شروع و راه‌اندازی کسب‌و‌کارهای مختلف به کار برده است، آشنا کند. تجربیات شخصی وی در راه‌اندازی کسب‌و‌کار می‌تواند برای شما نیز مفید باشد. کافی‌ست همین الان خواندن این کتاب ارزشمند را آغاز کنید.

جملات برگزیده کتاب هیچ چیز برای از دست دادن، همه چیز برای به دست آوردن:

- از افرادی که سعی می‌کنند آرزوها و جاه‌طلبی‌هایتان را کم‌ارزش و کوچک کنند، دوری کنید.
- با دوستانت صمیمی باش، اما با دشمنانت از دوستانت هم صمیمی‌تر باش.
- اگر دنبال خصلت‌های بد در مردم بگردید، بدون شک، آنها را خواهید یافت.
- اغلبِ وسایل سیم‌دار را می‌شود بی‌سیم کرد و بسیاری از وسایل بی‌سیم را می‌توان سیم‌دار کرد.
- هیچ نقطۀ پایانی وجود ندارد.

در بخشی از کتاب هیچ چیز برای از دست دادن، همه چیز برای به دست آوردن می‌خوانیم:

چشم‌انداز شروع کسب‌وکارِ هیجان‌انگیز، امیدوارکننده و رهایی‌بخشتان، شما را مشتاق می‌کند تا آن کار را شروع کنید. حالا به نقطه‌ای می‌رسیم که باید جنبۀ فریبنده کارآفرینی را در نظر بگیرید. باید مشخص کنید که برخلاف میلتان، چقدر در خطر هستید.

بعضی از مردم با هیجان ناشی از خطر، زندگی می‌کنند؛ برخی از مردم زیر فشار آن له می‌شوند و از هم می‌پاشند. برخی دیگر، نه از آن لذت می‌برند و نه از آن کناره می‌گیرند، بلکه به سادگی آن را به عنوان بخشی ضروری از برنامۀ کاری خود می‌پذیرند. شما جزء کدام نوع از این افراد هستید؟

واقعیت این است که کارآفرینی برای همه مناسب نیست. لازم است پیش از این که امیدوار باشید که می‌توانید جهشی در این کسب‌وکار ایجاد کنید، ابتدا بفهمید تحملتان برای خطر کردن چقدر است. توانایی شما برای مدیریت زندگی، به طرق مختلف، در مورد مسائل مالی برای حداقل یک سال، چیزی است که کسب‌وکار شما را می‌سازد و یا از بین می‌برد.

چقدر تمایل دارید که کسب‌و‌کاری را پیش ببرید و اینکه چقدر حاضرید کسب‌وکاری که خودتان مالک آن هستید را از دست بدهید؟ مسأله قدرت نیست، حرف بر سر منش و روحیه است. آیا شخصیت شما اینگونه است که بتواند به‌طور مناسب با مسائل غیرقابل‌پیش‌بینی مختلف و ناشناخته‌هایی که دائماً درحال‌تغییرند و با کسب‌وکاری که همیشه همراه شما هستند، مقابله کند؟

در فصل آخر کتاب، دربارۀ نیاز به تعریف دارایی‌هایمان، صحبت خواهیم کرد. حالا، باید تحمل‌تان را برای ریسک کردن و تحمل افرادی که در اطراف‌تان هستند، ارزیابی کنید.

هر تجارتی که در تلویزیون می‌بینید یا هر ادعای دیگری که از کسی می‌شنوید که می‌گوید: «من در ماه اول کارکردن در خانه، ایکس دلار پول بدست آوردم!» به احتمال زیاد یک اغراق فاحش است، یا اظهار این فرد ناشی از مهارتی قابل‌توجه و تجربه‌ای مربوط به آن حرفه است. آرامش‌خاطر و امنیت ذهنی، نباید بخشی از این بازی باشد، حداقل برای مدتی. آیا حاضر و مشتاق هستید این مسأله را مدیریت کنید و با آن کنار بیایید؟

ویژگی‌ها

شابک 9786226412957
نویسنده رایان بلیر
ناشر یوشیتا
مترجم مرجان شمیل شوشتری

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر