منو

کتاب جادوی کار پاره وقت اثر جیم ران/آمنه کریمی نشر بادبان

9786007005439z

35,000 تومان

50% تخفیف

17,500 تومان

توضیح

مروری بر فصل‌های کتاب جادوی کار پاره وقت

گفتار اول، یافتن یک فرصت کاری: در این فصل جیم ران تجربیات‌اش را از دوران کودکی بیان می‌کند. در زندگی خانوادگی و حرفه‌ای جیم ران درس‌های زیادی وجود دارد که با الگو قرار دادن آن‌ها می‌توان تغییرات بزرگی در زندگی ایجاد کرد.
گفتار دوم، سود بردن بهتر از مزد گرفتن است: مزد گرفتن باعث می‌شود تا بتوانید امرار معاش کنید، که خیلی خوب است، اما سود باعث می‌شود ثروتمند شوید که خیلی بهتر است.
گفتار سوم، جادوی کار پاره وقت: اگر درست کار کنید و مهارت‌هایی را بیاموزید که در این فصل آمده، زیاد طول نمی‌کشد تا میزان درآمدتان از کار پاره وقت، برابر با درآمد شما از شغل تمام وقت‌تان شود.
گفتار چهارم، تنظیم بادبان: رویدادها نیستند که آینده‌ی شما را تعیین می‌کنند، بلکه این واکنش شما به وقایع و رویدادها است که آینده‌ی زندگی‌تان را مشخص می‌کند.
گفتار پنجم، قانون میانگین‌ها: اگر کاری را چندین مرتبه و به تعداد کافی انجام دهید و تکرار کنید، نسبتی پایدار به وجود می‌آید.
گفتار ششم، قانون کاشت و برداشت: اگر به کاشتن فکرها و ایده‌های خوب در سرتان ادامه دهید و آن‌ها را خوب بپرورانید، این ایده‌ها حتما در فکرِ آدم‌های خوب و درستی نفود خواهد کرد.
گفتار هفتم، پرورش مهارت‌ها: برای انجام هر کار تخصصی، باید مهارت‌های مورد نیاز آن را یاد بگیرید، در غیر این صورت، هر قدر هم تلاش کنید، به چیزی که می‌خواهید، نمی‌رسید.
گفتار هشتم، بیایید با هم کار کنیم: سازمان‌دهی افراد از جادوهای ثروت‌ساز است. همین که چند نفر حاضر شوند با هم همکاری کنند، خیلی زود سود و درآمد زیادی نصیب‌شان خواهد شد.
گفتار نهم، ارتباط، معرفی، تمجید: ارتباط یعنی آموختن راه حل‌های شناسایی، منطق و دلیل، حمله و اعتراف، که بیشتر روی اداره کردن یک جلسه‌ی حرفه‌ای و کاری تمرکز دارد.
گفتار دهم، سزاواری در برابر نیازمندی: باید یاد بگیرید که با افراد شایسته، لایق و سزاوار کار کنید و نه افرادی که همیشه نیازمند شما هستند.
گفتار یازدهم، مهارت‌های شما آینده‌تان را رقم می‌زند: در کسب و کار شما، سرمایه‌ی مادی اصلا اهمیتی ندارد. این پول نیست که با آن آینده را می‌سازید، بلکه با مهارت است که می‌توانید سرنوشت خود را عوض کنید.
گفتار دوازدهم، خوب زندگی کنید: بزرگ‌ترین ارزش در زندگی، خانه، ماشین و شل فوق‌العاده نیست. بزرگ‌ترین ارزش در زندگی شما این است که بتوانید خوب زندگی کنید.

ویژگی‌ها

سال انتشار 1400
شابک 9786007005439
نویسنده جیم ران
ناشر بادبان
مترجم آمنه کریمی
قطع رقعی
نوع جلد شومیز

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر