منو

کتاب هنر فروش موفق اثر ریچارد دنی/جواد شافعی مقدم نشر الماس پارسیان

9786005712261

46,000 تومان

50% تخفیف

23,000 تومان

توضیح

معرفی کتاب مهارت‌های فروش موفق

هدف کتاب مهارت‌های فروش موفق اثر ریچارد دنی، ایجاد رویکردی عاقلانه و کارآمد در زمینه‌ی فروش و کسب‌وکار برتر است که مهارت‌ها و اطمینان لازم را برای فروش حرفه‌ای و موفقیت‌آمیز به خواننده تقدیم می‌کند.

کتاب مهارت‌های فروش موفق (Successfull Selling Skills) در مورد چگونگی دستیابی به موفقیت در فروش است و فقط آموزش مهارت‌های فروش نیست. اگر قصد دارید فعالیتی را آغاز کنید، چرا تلاش نکنید که بهترین باشید؟ در این صورت پاداش شما اعجاب‌انگیز خواهد بود.

اگرچه شما کتاب مهارت‌های فروش موفق را می‌خوانید تا مهارت‌های خود را افزایش دهید و بتوانید فروشنده‌ای موفق باشید، به هر حال شما هم یک مشتری هستید. بنابراین اگر قصد دارید به‌عنوان فروشنده‌ای ممتاز (به عبارت دیگر، فروشنده‌ای که مشتری‌ها تمایل دارند با او صحبت کنند) به موفقیت برسید، ضروری است که در حال حاضر خود را به جای مشتری قرار دهید.

ریچارد دنی (Richard Denny) یکی از صاحب‌نظران پیشتاز بریتانیا در زمینه‌ی تجارت و فروش برتر است. او مهارت‌های بیش از یک میلیون نفر را در سراسر جهان از طریق تعلیمات، کتاب‌ها و کلاس‌هایی با گواهی‌نامه و دیپلم‌های فروش خود ارتقا داده است.

ریچارد دنی الهام‌بخش‌ترین سخنران تجاری در بریتانیاست. او هم از این نظر بی‌نظیر است که سخنرانی‌هایش حضار را ترغیب می‌کند، آموزش می‌دهد و برای آن‌ها الهام‌بخش است و هم ایده‌هایی را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد که به عملکرد موفق و بهبود یافته می‌انجامد.

ریچارد بیش از چهل سی‌دی و دی‌وی‌دی و پنجاه برنامه‌ی شنیداری آموزشی را نوشته و اجرا کرده و همچنین نویسنده و ارائه‌کننده‌ی سه آلبوم شنیداری نیز است. شش کتاب او با عناوین فروش تا پیروزی، برای خودتان موفق شوید؛ مدیریت برانگیزنده، برای خودتان صحبت کنید؛ برای پیروزی ارتباط برقرار کنید و کتاب تجارت جدید برتر بهترین فروش بین‌المللی را داشته و در چهل‌وشش کشور به فروش رفته و به بیست‌وشش زبان ترجمه شده است. کتاب فروش تا پیروزی برای هر کس که سودای فروشنده‌ی حرفه‌ای شدن را در سر می‌پروراند، مطلبی خواندنی و ضروری دارد و شاید پرفروش‌ترین کتاب جهان در این زمینه باشد.

بیشتر مطالب کتاب مهارت‌های فروش موفق طوری طراحی شده است که به فروشندگان کمک کند تا فروش بیرونی داشته باشند. بی‌شک راهکارهای بسیاری وجود دارد که می‌توان آن‌ها را برای فروش داخلی نیز به‌کار برد. وقتی که فروشنده‌ای برای دیدار با یک مشتری احتمالی وارد می‌شود، ممکن است مشتری ذهنی باز داشته یا توقعات زیادی داشته باشد؛ اما در بیشتر موارد اولین تأثیر اهمیت ویژه‌ای دارد. به‌طور حتم ظواهر مهم تلقی می‌شوند، پس ظاهر فروشنده باید با محصول یا خدمت مورد نظر هماهنگ باشد.

ویژگی‌ها

سال انتشار 1398
شابک 9786005712261
نویسنده ریچارد دنی
ناشر الماس پارسیان
مترجم جواد شافعی مقدم

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر