منو

کتاب خود برتر (خودت باش فقط کمی بهتر) اثر مایک بایر/مهرداد یوسفی نشر آتیسا

9786227182170z

98,000 تومان

50% تخفیف

49,000 تومان

توضیح

معرفی کتاب خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر

کتاب خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر اثر مایک بایر، از عناوین پرفروش سال ۲۰۱۹ نیویورک‌تایمز، به شما نشان می‌دهد، چگونه استعدادهای نهانی خود را به بالاترین سطح ممکن برسانید و در تأثیرگذارترین راه ممکن، بهترین انسانی که می‌توانید باشید را کشف کنید. همه‌چیز برای رسیدن به «خودِ برتر» از خود شما آغاز می‌شود و به خود شما ختم می‌شود.

از خودتان سوال کنید... آیا به راستی همان کسی هستید که دلتان می‌خواهد؟ آیا این زندگی همان زندگی باب طبع شماست؟ آیا هر روز خود را مطابق با خود برترتان سپری می‌کنید؟ چه چیزی را همین امروز می‌توانید تغییر دهید؟

چگونه به این سوالات جواب خواهید داد؟ به زندگی روزمره‌تان فکر کنید. آیا در حال ارتقای زندگی‌تان هستید یا فقط از روی عادت آن را می‌گذرانید؟ آیا روزهایتان سرشار از کار، ارتباط و فعالیت‌هایی همسو با حقیقت درونتان هستند، یا احساس می‌کنید روی تردمیلی از مسئولیت‌های اجباری گیر افتاده اید؟

اگر خواستار زندگی بهتری هستید، همین حالا زمانش فرا رسیده است؛ آرزوی خود را به واقعیت تبدیل کنید. ابزار این کار در دستان شماست تا بتوانید زندگی رضایت‌بخشی را در بالاترین سطح برای خود بیافرینید.

کتاب خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر (Best self: be you only better) از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۹، راه را نشان‌تان خواهد داد.

مایک بایر (Mike Bayer) یک استاد حرفه‌ای و واقعی است و «خودِ برتر» کتاب مقدس اوست؛ او یک راهنمای باشعور و اهلِ عمل است که به شما نشان می‌دهد چگونه از جایی که اکنون هستید به جایی برسید که می‌خواهید باشید، آن هم در تمام زمینه‌های زندگی‌تان؛ شخصی، خانوادگی، کاری، معنوی یا در همۀ‌ زمینه‌های فوق. نمی‌توان گفت که مایک دستی در هر چیزی دارد، بلکه فقط فرمانروای تمام جنبه‌های زندگی‌تان را به شما نشان می‌دهد و آن شخص کسی نیست جز خود شما.

مایک واسطه‌ای بی‌نظیر در تغییر زندگی افراد است‌. او همان کسی است که دنبالش بوده‌اید: باهوش، متفکر، صادق، با اخلاص، صریح و متعهد. او در کتاب «خودِ برتر» تمام حرف‌هایش را بازگو می‌کند. این کتاب جزو آن دسته کتاب‌هایی است که هنگام اتمامش شما را در حالی ترک می‌کند که بهتر از قبل شده‌اید. در خلال صفحات کتاب، مایک راهنمای زندگی شما خواهد بود و در طول این سفر شما را با سؤالاتی تأمل‌برانگیز و تحریک کننده که هرگز با آن‌ها مواجه نشده‌اید هدایت می‌کند. بایر انسان‌ها را دقیقاً همان‌جایی که قرار دارند ملاقات می‌کند، بدون کوچک‌ترین قضاوت و با مهربانی و آرامش آن‌ها را به‌سمت خودِ واقعی‌شان راهنمایی می‌کند. در طول خواندن این کتاب و بررسی تمام جنبه‌های زندگی‌تان در مسیر بهتر شدنِ خود، این مهربانی را کاملاً حس خواهید کرد.

همان‌طور که اغلب اوقات می‌گوییم، نمی‌توانید چیزی را که به آن واقف نیستید تغییر دهید. اکنون زمان آن فرارسیده که صداقت را آغاز کنید. شاید فکر کنید تغییر واقعی برایتان غیرممکن است یا اینکه آسیب‌های وارد شده به روابط‌تان جبران ناپذیرند یا زندگی‌تان نابود شده یا از رؤیاهای‌تان بیش از حد فاصله گرفته‌اید. این کتاب به شما می‌گوید که هیچ‌کدام از این‌ها حقیقت ندارد، البته اگر مشتاق باشید که این کار را انجام دهید و قبول کنید که می‌شود کاری انجام داد. قطعاً باید ابزار مورد نیاز را هم در دست داشته باشید؛ عقیده‌ای که بتوان تغییر داد، اشتیاقی که بتوان این کار را انجام داد و همچنین کتاب خودِ برتر اثر مایک بایر. گذشته تمام شده و آینده هنوز فرا نرسیده است. زمان اصلی، اکنون است و راهنمای شما، کتاب خودِ برتر.

در بخشی از کتاب خود برتر می‌خوانیم:

همۀ ما هنرمند هستیم. ازنظر من، هنرمند کسی است که خودِ واقعی‌اش را به نمایش می‌گذارد. همگی ما دارای این توانایی هستیم که کار زیبایی انجام دهیم؛ کاری که دیگران از آن بهره می‌برند و منحصر به فرد است. من درمورد هنری که نیاز به قلم و بوم نقاشی دارد صحبت نمی‌کنم، بلکه معتقدم به تعداد انسان‌های روی زمین شکل‌های منحصر‌ به فردی از هنر وجود دارد.

من کاملاً اتفاقی هنر خودم را کشف کردم و فکر می‌کنم اکثر انسان‌ها هم همین‌گونه اتفاقی هنرشان را کشف کرده‌اند. سفر زندگی من همیشه پر از پیچ‌و‌تاب، پستی و‌ بلندی و حتی لحظه‌هایی از سکون بوده است و ازطریق همان تجربیات است که توانسته‌ام با خود و دیگران ارتباط برقرار کنم. ازطریق آن ارتباطات توانستم هنرم را کشف کنم. هنر من کمک کردن به دیگران است تا از قید‌ و بند رها شده و به بهترین بُعد خود تبدیل شوند. شاید بتوان اینگونه گفت که هنر من کمک کردن به شماست تا هنر خودتان را کشف کنید و همین معنای زندگی‌ای است که هم‌اکنون در آن قرار دارید؛ یعنی به کارگیری بهترین شکل از خودِ برترتان در زندگی.

تمام کسانی که با آن‌ها کار کرده‌ام می‌توانند به شما بگویند که وقتی از آن‌ها می‌پرسم هنر شما چیست با تعجب به من نگاه می‌کنند. در واقع منظور من از این سؤال این است که آن‌ها چگونه خودِ واقعی‌شان را در زندگی روزمره نشان می‌دهند. از شغل و حرفه‌شان گرفته تا ارتباط با خانواده و سرگرمی و چیزهای دیگر.

به عنوان‌ مثال، درمانگری که در مرکز بازپروری من کار می‌کند هنر منحصر‌ به فردش را هر روز ازطریق کار‌کردن با مراجعه کنندگان نشان‌ می‌دهد، چون بزرگ‌ترین هدفش این است به آن‌ها کمک کند تا از تله‌ای که در آن افتاده‌اند رها شوند. پرسنلی که در قسمت بازپروری زندگی کار می‌کنند هنرشان این است که به مراجعه کنندگان کمک کنند تا مراقبت و عشق‌ورزی را حس کنند. زنی که قبل از همه به مرکز می‌رسد تا اتاق‌ها را تمیز کند هنرش ایجاد فضایی تمیز و مرتب است. مدیر منابع انسانی هنرش این است که تمام تمرکزش را روی برقراری آرامش بگذارد. بودن بین گروهی که هنر منحصر‌ به فرد خودشان را هر روز با هدف مشترکی بروز می‌دهند قابل‌ستایش است. هدف مشترک این گروه باعث می‌شود الهام و انگیزه بگیرند.

ویژگی‌ها

سال انتشار 1399
شابک 9786227182170
ناشر آتیسا

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر