منو

کتاب برنده باش (چگونه بازی باخته را به پیروزی بدل کنیم) اثر اسکات آدامز/مریم پهلوانی نشر راه معاصر

9786006585871

66,000 تومان

50% تخفیف

33,000 تومان

توضیح


اگر از یک میلیاردر راز موفقیتش را بپرسید، احتمالا علاقه و اشتیاقش را دخیل می‌داند، چون با این جواب می‌تواند ما را به فکر بیندازد و اظهار فروتنی کند؛ اما می‌دانم اگر کمی بیشتر پرس و جو کنید به شما خواهد گفت که عوامل زیادی همچون خواستن، شانس، سخت کوشی، عزم قوی، هوش بالا و پذیرفتن خطر به او کمک کرده است.


در کله‌تان فرو کنید که هدف‌ها از آن بازنده‌ها و سیستم‌ها از آن برنده‌ها هستند. آن‌هایی که به نظر خوش شانس هستند، در واقع پایبند به روشی هستند که شانس آن را راحت پیدا می‌کند.

اگر شوخ‌ طبعی را یک نوع سرگرمی می‌بینید، از برخی از بزرگ‌ترین فایده‌های آن غافل شده‌اید، یعنی آدم‌هایی که از شوخی لذت می‌برند جذاب‌تر از بقیه‌اند. ذات آدمی مایل است با آدم‌هایی وقت بگذراند که یا خندان هستند یا از آن بهتر، شوخ‌اند.


از من به یادگار داشته باشید که شوخ‌ طبعی می‌تواند بسیاری از کاستی‌های ظاهری یا شخصیتی را جبران کند. شوخ‌ طبعی آدم‌هایی را که از نظر ظاهری متوسط هستند، جذاب نشان می‌دهد. تحقیقات نشان داده است که شوخی حتی می‌تواند شما را باهوش‌تر نشان بدهد. تحقیقی دیگر ثابت کرد که زنان به‌دنبال مردهای شوخ‌ طبع‌اند، زیرا افراد شوخ «سرگرم‌ کننده، مهربان، با درک بالا و معتمد» هستند.


افزون بر این‌ها، شوخ‌ طبعی انرژی‌تان را افزایش می‌دهد و بازتاب این انرژی در مدرسه، سر کار یا زندگی شخصی‌تان کاملا ملموس خواهد بود. بیشتر شدن انرژی حتی می‌تواند شما را به ورزش کردن ترغیب کند و به این ترتیب بازهم انرژی شما بیشتر خواهد شد.


شوخی می‌تواند بین شما و نگرانی‌های روزمره‌تان فاصله بیندازد. شوخی می‌تواند کاری کند که حتی در بدترین شرایط زندگی هم بخندید.....

ویژگی‌ها

سال انتشار 1399
شابک 9786006585871
نویسنده اسکات آدامز
ناشر راه معاصر
مترجم مریم پهلوانی

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر